Zero Pressure System

Технологія виготовлення безпечних після проколу шин від компанії Yokohama

ADVAN Sport Z.P.S. – перша безпечна після проколу шина виробництва компанії Yokohama. Такі шини дозволяють продовжувати рух автомобіля протягом певної дистанції навіть у випадку проколу або повної втрати шиною тиску. Спеціально посилена боковина та зміцнений бортовий дріт не дозволяють шині зійти з обіддя.

У випадку втрати тиску, шина ADVAN ZPS може продовжувати рух на відстань 80 км за швидкості не більше 80 км/год. Шина має спеціально посилену внутрішню конструкцію – посилену боковину, виготовлену зі стійкої до нагріву суміші, яка здатна втримати вагу авта, коли тиск повітря у шині – нульовий. Спеціальне бортове кільце поліпшує комфорт їзди в нормальних умовах руху та в умовах "нульового тиску". Спеціальний широкий бортовий дріт у спеціальному "шестикутовому" обвитті забезпечує легкість монтажу шини на обіддя та запобігає сходженню шини з обіддя у випадку втрати нею тиску.


Інші продукти для підвищення комфорту та безпеки:

  • Система контролю тиску в шині

Компанія Yokohama Rubber розробляє власну систему для контролю тиску у вантажних/автобусних шинах, яка має назву “HiTES”. Датчики, які встановлюються всередину шини, передають інформацію через радіосигнал, яку водій отримає на дисплей. Самоопорні шини приховують симптоми втрати тиску, тому використання систем контролю тиску в шинах обов’язкове, адже вони повинні інформувати водія про падіння тиску в шині. Якщо водій про це не дізнається, шина може зазнати ще більшого пошкодження, яке не дозволить її ремонт.

  • "G Sensor" – система контролю поведінки авта

Спеціальний датчик G Sensor встановлюється безпосередньо в шину та швидко реагує на бічний знос


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.