ZP (Michelin Zero Presure)

ZP (Zero Presure) - Michelin Self Supporting Tyre

Технологія Michelin ZP –запатентована технологія виготовлення безпечних після проколу шин від компанії Michelin.

Шини, виготовлені за технологією Self Supporting Tyre (SST) рекомендовано встановлювати на спеціально обладнані автомобілі. Не встановлюйте ці шини на звичайні автівки.

Шини Michelin ZP мають підсилені бічні стінки, які втримують вагу авта у випадку втрати шиною тиску. В асортименті шин від компанії Michelin, за допомогою технології ZP виготовлено наступні лінійки: Michelin Primacy HP, Michelin Pilot Sport та Michelin Pilot Alpin.

Шини, виготовлені за технологією Michelin ZP чи ZP SR, в якості первинної комплектації широко використовуються такими автовиробниками, як BMW, Mercedes, Cadillac та Dodge.
Довідники з експлуатації автомобілів містять інформацію про шини.

У випадку проколу, ця шина є набагато безпечнішою, у порівнянні зі звичайною:

Безпека: Автомобіль не втрачає курсову стійкість і ризик схождення шини з обіддя у випадку втрати нею тиску набагато меньший. Водієві не доведеться замінювати шину на небезпечному узбіччі:

Безпека:Автомобіль не втрачає курсову стійкість і ризик сходження шини з обіддя у випадку втрати шиною тиску набагато менший. Водієві не доведеться замінювати шину на небезпечному узбіччі.
Мобільність:Такі шини дозволяють проїхати ще 80 км за швидкості 80 км/год.
-------------------------

* до 32 км на шинах Michelin ZP SR

Самоопірна шина Michelin ZP
  • Інноваційна боковина: Більш жорстка боковина шини, підсилена спеціальним шаром гуми, який втримує вагу авта у випадку втрати/повної втрати шиною тиску.
  • Інноваційна конструкція борту шини: Не дозволяє спущеній шині зійти з обіддя.
  • Датчик тиску, який передає інформацію на бортовий комп’ютер, повідомляє водієві про втрату шиною тиску.


Маркування
Шини Michelin ZP чи ZP SR мають позначки ZP (Zero Pressure, тобто "нульовий тиск") або ZP SR на боковині.

У випадку проколу
Водії мають змогу продовжувати рух, що є неможливим на звичайних шинах. Немає жодної потреби у зупинках, потрібно просто знизити швидкість руху та їхати до місця ремонту або заміни шини (до 80 км за швидкості 80 км/год). У випадку втрати тиску декількома шинами, потрібно негайно зупинити автомобіль. Якості керованості можуть суттєво знизитись, якщо автомобіль рухаються по снігу, що теж потрібно брати до уваги.
-------------------------
* до 32 км на шинах Michelin ZP SR.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.