XRP (Kumho eXtended Runflat Performance)

Kumho RunFlat Technology - XRP

Абревіатура XRP має значення eXtended Runflat Performance (досл. “поліпшені характеристики пробитої шини») – це є ексклюзивна технологія, яку компанія Kumho використовує для виготовлення безпечних після проколу шин.

Безпечні після проколу шини

Такими є шини нового покоління, у процесі розробки яких компанія KUMHO TIRES перш за все мала на меті підвищити рівень безпеки. Ця прогресивна технологія дозволяє не втратити контроль над шляхом і тоді, коли рівень тиску в шині в межах норми, і тоді, коли тиск у шині на «0». Спеціальний склад гумової суміші таких шин має підвищений опір нагріву, що додасть вам впевненості та підвищить безпеку.

Як це працює?

Шини, виготовлені за технологією Run Flat, мають спеціальну підсилену конструкцію боковини, яка характеризується підвищеним опором нагріву. Такі шини, на відміну від звичайних, не потребують додаткового обіддя, оскільки борт такої шини особливо щільно прилягає до обіддя, і не зрушить з місця у випадку проколу чи втрати шиною тиску.
В результаті – шина може проїхати ще 80 км за швидкості не більше 80 км/год.

Охорона довкілля

Унікальний склад гумової суміші здатний впоратись з високим температурним режимом, зменшуючи кількість викидів у атмосферу, тим самим захищаючи навколишнє середовище.

Система контролю тиску

На обіддя безпечної після проколу шини рекомендується встановлювати спеціальну систему контролю тиску, яка повідомлятиме про рівень тиску в шинах та температурні показники.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.