SSR (Continental Self-Supporting-RunFlat)

Абревіатура SSR розшифровується як Self-Supporting Run-Flat-Tyre – нова технологія виробництва безпечних після проколу шин від компанії Continental.

Технологія SSR відноситься до шинних систем, які дозволяють продовжувати рух автомобіля після втрати шиною тиску. У випадку проколу шини водій авта може спокійно і безпечно продовжувати свою подорож до найближчої станції технічного обслуговування автомобілів.


Технологія SSR полягає у підсиленні боковини шини, яка спроможна втримати вагу авта у випадку втрати шиною тиску. Завдяки цій технології боковина шини не зминається і міцно тримається на обідді диску.


У випадку повної втрати тиску шина не повністю втрачає мобільність (раптове маневрування не рекомендоване), автомобіль може продовжити свою подорож за швидкості 80 км/год і проїхати ще 80 км. Відстань, яку автомобіль може проїхати на спущених/ій шинах/і, залужить від стилю керування, швидкості, типу покриття, погодних умов та рівня навантаги авта.

Маючи шини, виготовлені за технологією SSR, у випадку втрати шиною тиску, вам не потрібно негайно замінювати шину, тож заміна шини в темноті чи у небезпечних місцях – вже у минулому.

Окрім того, вам вже не потрібне запасне колесо, від чого у вашому автомобілі з’являється більше вільного місця, зменшується навантага та збільшується економія пального.

Важлива інформація про шини SSR:

  • Шини SSR можуть встановлюватись лише разом з системами контролю тиску в шинах.
  • Шини SSR від компанії Continental можуть встановлюватись на більшість сучасних моделей коліс.
  • Не рекомендовано встановлювати шини SSR на один автомобіль разом зі звичайними шинами.
  • Шини SSR, які вже експлуатувались після втрати ними тиску, вже не підлягають ремонту.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.