RunFlat (Pirelli Self-Supporting Run Flat)

Pirelli Run Flat: все бездоганно завдяки роботам

Вже протягом тривалого часу автомобільний світ приділяє багато уваги розробці шини, яка б не втрачала своїх експлуатаційних характеристик та рівня безпеки у випадку проколу. З роками механізми та запатентовані технології змінювались і, врешті-решт, просто зникали. Залишилась тільки одна - Self-Supporting Run Flat (самопідтримуюча безпечна після проколу шина). Вона не тільки залишилась, але й швидко підкорила ринок. Першою шиною, яку компанія виготовила за технологією Run Flat, була шина Scorpion BK у 17-дюймовому типорозмірі (призначену для екстремальних позашляховиків Lamborghini LM002). Відтоді ця технологія забезпечує надійність сучасним легковим автомобілям та позашляховикам.

Це високотехнологічне рішення було втілене за допомогою роботизованої системи виробництва MIRS™, ексклюзивної системи виробництва компанії Pirelli, завдяки якій процес виробництва шин відбувається значно швидше і забезпечує високу якість та надійність кожної шини. Система MIRS™ використовується на виробництві компанії в Европі та Сполучених Штатах.

Шини Pirelli Self-Supporting Run Flat повністю зберігають цілісність конструкції і є надзвичайно довговічними. Зважаючи на те, що сучасні автомобілі є більш швидкісними та мають більшу вагу, попит на надійні шини, якими є шини Run Flat, постійно зростає. Загальний попит на шини Run Flat (на ринку шин для первинної комплектації автомобілів та змінних шин) в Европі та Північній Америці з 200 по 2004 рік виріс майже на 7000%. Компанія Pirelli володіє 20%-ю часткою европейського ринку. Протягом останніх років, попит на шини Run Flat дозволив компанії вийти на ринок Run Flat шин класу UHP і компанія додала до свого асортименту 16-18-дюймових шин нові розміри – 19- та 20-дюймові з коефіцієнтом пропорційності 30% та 35%. Наразі асортимент компанії включає і літні, і зимові, і всесезонні шини Self-Supporting Run Flat. У найближчому майбутньому вийдуть на ринок нові шини для SUVів – вони вже проходять тестування.

Втілення у життя цього високотехнологічного рішення компанії дозволила роботизована система виробництва MIRS™ - ексклюзивний виробничий процес, повністю керований комп’ютерними системами, але завжди під фінальним контролем людини. Він гарантує максимально високу якість та надійність результату. У виробництво шин Run Flat у Европі та Сполучених Штатах, яке також виконується системою MIRS™, компанія постійно робить значні інвестиції.

Шини Pirelli Self-Supporting Run Flat повністю зберігають цілісність конструкції і є надзвичайно довговічними. Ці характеристики користуються надзвичайним попитом на світовому ринку для шин з різними характеристиками та у різних типорозмірах, що викликане постійною еволюцію технічних вимог до автомобілів.

Тож не дивно, що попит на змінні та шини первинної комплектації, виготовлені за технологією Run Flat в Европі та Північній Америці з 200 по 2004 рік виріс на 7000%. Відповіддю компанії Pirelli на цей попит стало завоювання 20%-ї частки європейського ринку. Це досягнення стало можливим завдяки постійним інноваціям та удосконаленням виробничого процесу, результатом яких став продукт, виготовлений за надсучасними технологіями.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.