Runflat System Component

Складові системи BMW Runflat System Component

  • Самоутримуюча шина - з посиленими боковинами, виготовленими зі стійкої до нагріву гуми, яка не втрачатиме форму та стійкість у випадку проколу, навіть тоді, коли автомобіль суттєво навантажений та при проходженні поворотів. Рекомендований режим швидкості у таких випадках - до 80 км/год .
  • Колесо зі спеціальним хампом - втримує шину на обідді навіть після розриву, шина не втрачає якостей зчеплення, курсової стійкості та властивостей гальмування.
  • Система контролю тиску в шині - повідомляє водієві про падіння тиску в шині – про ситуацію, яку водії у 80% випадків проколів не помічають вчасно. Дотримуючись рекомендованої швидкості, водій може спокійно рухатись до станції технічного обслуговування автомобілів.


Runflat System Component (RSC) mark
Всі шини BMW Runflat мають спеціальне маркування на боковині.
Завдяки шинам BMW Runflat водії отримують додатковий спокій і впевненість та можуть вільно насолоджуватись поїздками.

Переваги технології Runflat
  • Високий рівень безпеки: Автомобіль не втрачає керованість навіть у випадку проколу однієї або декількох шин.
  • Водій не затримується в дорозі: Навіть у випадку повної втрати шинами тиску навантажений автомобіль може проїхати 150 км, рухаючись на швидкості до 80км/год (швидкість залежить від погодних умов та якості покриття).
  • Ще більше комфорту та безпеки: Пошкоджену шину не обов’язково лагодити або замінювати відразу і на місці. Особливої важливості цей фактор набуває у ситуаціях, коли зупинка автомобіля на узбіччі є небезпечною, як от на узбіччі швидкісних трас, на шляхах у години пік, у тунелях, вночі або під час дощу.
  • Більше вільного місця і менше навантаги для автомобіля: Зникає потреба мати запасне колесо, домкрат та інші інструменти, відповідно у багажному відділенні автомобіля з’являється більше вільного місця. Окрім того, чим менша вага – тим менший рівень споживання пального.
  • Система контролю тиску в шинах (TPM): Ця система є інтегральною частиною загальної системи. Завдяки їй водій вчасно дізнається про прокол і може ужити всіх необхідних заходів для запобігання додаткових ушкоджень шини. Датчики, встановлені всередині шини, повідомляють про низький рівень тиску. За підрахунками спеціалістів, близько 70-80% випадків пошкоджень шин пов’язані з поступовою втратою тиску.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.