PAX System

Що революційного в системі PAX

Більше безпеки і свободи руху
Шина, виготовлена із застосуванням технології PAX System ніколи не зіскочить ободу, навіть у випадку швидкої втрати шиною тиску за руху на високій швидкості при нормальних умовах керування. Внутрішнє підтримуюче кільце збільшує маневреність та допомагає втримати контроль над шляхом у випадку швидкої втрати шиною тиску.

Найвищі експлуатаційні характеристики
Шина, виготовлена за технологією PAX System має нижчу та більш гнучку боковину, ніж звичайна шина. Завдяки цьому шина має нижчий опір коченню, демонструє поліпшені якості зчеплення та більш чітку відповідь на кермування.

"Зеленіший" завтрашній день
Шини, виготовлені із застосуванням технології PAX System, у порівнянні зі звичайними шинами забезпечують підвищений рівень економії пального. Розробникам цієї технології вдалось суттєво зменшити рівень споживання енергії, яка змушує автомобіль рухатись. Використання таких шин не потребує утримування запасного колеса в автомобілі.

Як і решта всіх шин, що належать бренду Michelin®, PAX System забезпечує:

 • Довговічність та стійкість шини до спрацьовування
 • Шини підлягають ремонту, якщо прокол стався в зоні протектору
 • Мають змінне опірне кільце

Що таке PAX System®?
Технологія PAX System® представляє собою інноваційний дизайн конструкції шини та колеса, який складається з 4-х компонентів: шини, підтримуючого кільця, колеса та системи контролю тиску в шині (TPMS). Ця технологія є проривною у виробництві безпечних після проколу шин. По-перше, вона знижує ризик розриву шини та дозволяє уникнути необхідності змінювати шину біля узбіччя самостійно. По-друге, шини більше не стануть на заваді вашої поїздки. Головною характеристикою системи PAX System, на відміну від звичайної шини, є те, що шина ніколи не зіскочить з обіддя, навіть за швидкої втрати шиною тиску за руху на високій швидкості. Внутрішнє підтримуюче кільце забезпечить високий рівень маневреності та керованості навіть у випадку розриву шини. А у випадку втрати шиною тиску, технологія PAX System дозволяє проїхати 200 км за швидкості 80 км/год.

Як водій може дізнатися про те, що шина втрачає тиск?
Система контролю тиску в шині (TPMS) проводить заміри температури та рівня тиску у кожній з шин з постійною частотою. Датчики передають інформацію на електронний контрольний пристрій, який попереджає водія, повідомляючи інформацію на дисплей в салоні автомобіля.

Яку відстань можна проїхати на спущеній шині, виготовленій за технологією PAX System®?
Ця система дозволяє за нормальних дорожніх умов безпечно проїхати 200 км, не перевищуючи швидкісний ліміт 80 км/год. Якщо водій не порушуватиме цих рекомендацій, шина підлягатиме ремонту.

Чи можуть колеса, виготовлені за технологією PAX System®, бути замінені на інший шинно-колісний комплект?
Автомобілі, оснащені комплектом шин та коліс, виготовлених за системою PAX System®, мають спеціальне обладнання, тому виробник не рекомендує замінювати такий комплект звичайним. Окрім того, заміна цієї системи порушить гарантійні умови, навіть якщо інша система встановлюватиметься на короткий період часу.

Яким буде рівень спрацьовування шин, виготовлених за технологією PAX System?
Тривалість життєвого циклу не відрізняється від середньої довговічності звичайних шин Michelin®.

Чи виготовляються зимові шини за технологією PAX System?
Tак, зимові шини також виготовляються за технологією PAX System.

Де виготовляються елементи систем PAX System?
PAX System – це шинно-колісна система, тож її різні компоненти виготовляються різними компаніями. Колеса виготовляють компанії Hitachi, Topy та інші. Шини виготовляє компанія Michelin, підтримуючі кільця - Dow Automotive. Збірку систем виконує компанія Michelin.

Як довго існує ця система на ринку?
Система PAX System вийшла на ринок у 1998 році і стала інноваційним проривом у виготовленні безпечних автомобільних систем.

Які автомобілі оригінально комплектуються системами PAX?
П’ять автовиробників обрали цю систему для підвищення безпеки своїх автомобілів:
 • Renault Scenic у Европі – з лютого 2002 року
 • Audi A8 у Европі – з листопада 2002 року
 • Rolls Royce Phantom - з січня 2003 року
 • Audi A4 у Европі – з вересня 2004 року
 • Honda Odyssey - з вересня 2004 року

Чим відрізняється система PAX від звичайних безпечних після проколу шин?
Звичайні безпечні після проколу шини втрачають експлуатаційні характеристики, оскільки основа безпеки – жорстка боковина та низький профіль шини. Завдяки підтримуючому кільцю, низькопрофільні шини, які є ідеальними для керованості, можуть бути оснащені такими системами. Боковина шини залишається гнучкою, від чого шина не втрачає якостей комфорту.

Яким чином система PAX впливає на стан навколишнього середовища?
Компанія Michelin завжди віддано працювала над розробкою безпечної для навколишньої середи продукції. Система PAX не є винятком, оскільки шини PAX
 • Мають високий показник економії пального, завдяки низькому показнику опору коченню
 • Мають низький рівень спрацьовування та є довговічними
 • Підлягають ремонту у випадку проколу в зоні протектору, мають змінне підтримуюче кільце
 • Немає потреби мати запасну шину
Чи має ця система велику вагу?
Вага систем може бути різною, що залежить від розміру шини та колеса. Повний комплект (на чотирьох колесах), в середньому в 4,7 разів перевищують вагу звичайного комплекту шина-колесо. Зникає необхідність мати запасне колесо, завдяки чому великої різниці між вагою стандартних комплектів та систем PAX немає.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.