Extended Mobility Tire

Goodyear/Dunlop RunFlat Technology - EMT

Технологія EMT (Extended Mobility Tire) – ексклюзивна технологія, яку використовувала компанія Goodyear для виготовлення безпечних після проколу шин. EMT – назва першого покоління технології RunOnFlat, перевагами якої тепер можуть скористатися всі водії. Компанія Goodyear стала піонером технологій безпечних після проколу шин - ще в 1934 році, створивши спеціальну камеру LifeGuard Safety Tube, що допомагала втримувати контроль над автомобілем і дозволяла водієві безпечно припаркувати автомобіль біля узбіччя. Перший комерційний прорив відбувся в 1992 році, коли компанія почала використати технологію extended mobility technology (EMT), що дозволила встановлювати безпечні після проколу шини на звичайні колеса. Протягом останніх років компанія сконцентрувалася на вдосконаленні цієї технології, поліпшенні експлуатаційних характеристик таких шин, їхньої керованості й комфорту, що дозволяє широко використовувати безпечні після проколу шини на всіх автомобілях.

Продовжуйте їзду, навіть якщо шина спустилася
Шина Goodyear Run On Flat - шина з надзвичайними властивостями: за необхідності вона може проїхати щонайменше 80 км зі швидкістю 80 км/год з невеликим тиском або навіть без нього. Тож навіть за умови повної втрати тиску завдяки шині Run On Flat водій має змогу продовжити свою подорож до більш безпечного місця, де шину буде перевірено.
Фактично система Run On Flat працює без повітря завдяки Системі Моніторингу Повітря в Шині (PRESSURE MONITORING SYSTEM, TPMS), яка є необхідною частиною до шини, оскільки вона "повідомляє" водія про втрату тиску в шині. "СПУЩЕНА шина" - таке попереджувальне повідомлення з'являється на TPMS, якщо тиск в якійсь із шин падає нижче заданого рівня. Подивіться у посібник до машини, щоб отримати більше інформації про цю систему.

Встановлення шин
Goodyear/Dunlop наполегливо рекомендують ставити шини Run On Flat лише на ті машини, яки їх пристосовані для цього автовиробником

Максимальна швидкість та відстань за умови низького тиску в шині
Хоча шину Run On Flat було сконструйовано для того, щоб вона могла проїхати щонайменше 80 км з швидкістю до 80 км/год за умови низького тиску або ж повної його відсутності, після такого екстремального використання може виникнути необхідність у тому, щоб шину було замінено. Для подовження терміну експлуатації шини рекомендується їхати на якомога меншій швидкості (менше 80 км/год) на відстань, меншу, ніж 80 км. Таким чином, Ви збільшуєте ймовірність того, що шину можна буде полагодити.
Зверніть увагу: для деяких машин можливості шини Run On Flat будуть перевищувати стандартні 80 км/год на відстань 80 км. Така можливість збільшення пробігу може бути використана лише тоді, коли мова йде про певну машину

Як це працює
Технологія Run On Flat компанії Goodyear базується на концепції зміцнених бокових стін з внутрішньої сторони шини. Коли звичайна шина втрачає тиск, вона просто просідає під вагою автомобіля, тим самим дозволяючи шині сповзати з обода, і тому бокові стіни пошкоджуютьсяі. Відсутність тиску повністю руйнує шину за декілька кілометрів. Зміцнені бокові стіни шини Goodyear Run On Flat утримують шину на ободі, і здатні витримати вагу автомобіля при їзді на відстань до 80 км після проколу з повною втратою тиску.

Система Моніторингу Тиску в Шині
Оскільки Ваші шини далі продовжують рух після втрати повітря, технологія Run On Flat вимагає наявності індикатору тиску в шині на панелі управління (Tire Pressure Monitoring System), який сповіщає водія, якщо шина потребує обслуговування. Без такої системи у Вас не буде джерела інформації про прокол шини або втрати нею тиску.

Ремонт
Шини Run On Flat можна полагодити після проколу протектора. Проте якщо стався прокол боковї стінки, шину полагодити неможливо. Завдяки унікальним підсилюючим шарам, якими оснащено шину, неможливо накласти "відновлювальну" смугу на пошкоджену ділянку або каркас.

Технологія
Run On Flat як насучасніша технологія все ще зазнає значних змін та стрімкого розвитку. В той час як базова система, яка складається зі зміцнених шин та системи мониторингу тиску у шинах, вже протестована і доступна для споживача, інші технічні інновації вже на порозі. В недалекому майбутньому, як тільки Ваша система мониторингу тиску повідомляє про необхідність в сервісному обслуговуванні, найближча офіційна сервісна станція буде автоматично повідомлена про це через систему GPS. Ви також будете повідомлені про те, як найкоротшим шляхом дістатися до сервісної станції, де кваліфікований персонал буде чекати на Ваш приїзд у повній готовності.


UA RU EN
© 2008– www.RunFlat.com.ua
       Maintained by F.S.